servis

Immergas ülke genelinde doğalgaz dağıtımı yapılmış olan tüm illerde en kaliteli ve en güvenilir servis hizmetini gerek merkez, gerekse 150’den fazla servis ile tüketicilerine sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek servis alt yapısını modern hizmet anlayışı ile güçlendiren Immergas, kurduğu servis ağı ile tüm tüketicilerine ulaşmakta ve ayrıcalıklı Immergas servis hizmetini sunmaktadır.

Merkez servis ile servis teknikerlerinin eğitimleri teknik eğitmenler tarafından yılda en az iki defa teknik ve davranış eğitimleri olarak yapılmakta ve sertifikalandırmaktadır. Bu sayede gelişen teknoloji ile Immergas servis teknikerleri, sürekli yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Aynı zamanda teknik bölüm ve teknik call center çağrı merkezi tarafından günün her saati desteklenmektedir.

Immergas bu sayede satış sonrası hizmetler konusunda en üst seviyeye ulaşmıştır.

Immergas sürekli geliştirdiği ürün, hizmet çeşitleri ve eğitimli personeli ile satış ve satış sonrasında müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Oluşturduğu bu farklılıklar ile oluşturduğu bu tüketici memnuniyeti tavsiyeye dönüşmekte ve Immergas ailesi her geçen gün büyümektedir. Immergas, satış sonrası hizmet konusunda tüketicilerinin yanında olmaya devam etmekte ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Bursa İmmergas Servisi