a.Cihaz Bakımı

 Isınmanızın garantisi olan Immergas kombileri size uzun yıllar konfor sağlamaktadır. Bu konforun uzun yıllar ilk günkü performansı ile sürmesi için tüm doğalgaz ile çalışan ısıtma cihazlarının belirli periyotlar da bakımlarının yapılması tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Immergas cihazlarının tüm bakımının bu kriterleri en iyi sağlayabilecek özel eğitimli servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızın performansı ilk günkü seviyesini korur.

Immergas servis teknikerleri, cihazın tüm fonksiyonlarını özel ölçü aletleri ile kontrol eder. Bu ölçüm ve değerlendirmeler sonucunda cihazda meydana gelmiş yıpranmaları tespit ederek gerekli düzeltme ve ayarlarını yapar. Bu sayede tüketicimizin cihazının çalışma fonksiyonları garanti altına alınmış olur.

Immergas servis teknikerleri  % 100 orijinal yedek parçalar kullanarak cihazın çalışma fonksiyonlarının ilk günkü verimliliğinde çalışmasını sağlar. Tüketicilerimiz orijinal olmayan parça kullanımlarından kaynaklanabilecek arıza ve hatalar ile karşılaşmazlar.

Immergas cihazları yapılan periyodik bakımları ile birlikte uzun yıllar tüketicilerine hizmet eder.

b.Tesisat Bakımı

Immergas servis teknikerleri “ISI DANIŞMANLIĞI” konusundaki uzmanlıklarını, Isıtma sisteminin tümünde sizlere sunabilmektedirler.

Immergas merkez servisi ısıtma cihazı (kombi) bakımını yapmaktadır.

Tesisat bakımı özel imal edilmiş yüksek basınçlı tesisat yıkama makineleri ve özel kimyasallar kullanılarak gerçekleştirilen bu yöntemlerle ısıtma sisteminde zamanla oluşmuş kireçlenme, tortulaşma ve tıkanıklıklar giderilerek Isıtma sisteminin performansı en üst seviyeye çıkartılmış olur.

Sisteminiz sizlerle ilk günkü konfor ve verimliliği sunmaya devam eder. Immergas merkez servis teknikerleri bu işlemleri gerçekleştirirken herhangi bir sökme takma işlemi yapmayacağından evinizdeki mevcut konforunuz bozulmadan sisteminiz adeta yenilenmiş olur.

Immergas satış sonrası hizmet departmanları sunduğu ekonomik servis, bakım ve ek garanti hizmetleri ile her zaman tüketicisinin yanında olmuştur.

Immergas tüketicisi mevcut fabrika garantisi bitiminden itibaren de istediğinde cihazına uygun ek garanti ve periyodik yıllık bakım hizmetlerinden birini seçerek cihaz garantisini uzun yıllar devam ettirme hakkına sahip olabilir.

Tüketicilerimiz cihazına ek hizmet ürünlerinden herhangi birini seçtiği takdir de cihaz merkez servisimiz tarafından periyodik olarak takip edilir ve gerekli tüm bakım, onarımlarda ve cihaz da oluşabilecek arızalarda işçilik, yol parası, bakım ya da yedek parça ücreti ödemezler. Tüm bu işlemler merkez satış sonrası hizmetler tarafından yapıldığı için cihazınız Immergas servis güvencesi altında olur.

Bakım Paketi hizmetlerinden yararlanabilmek için 444 88 22’yi aramanız yeterli!

Cihaz ve Tesisat bakımı;

  • Sizi kabarık faturalardan kurtarır!
  • Cihazın ve tesisatın ömrünü uzatır!
  • Arızaları ve arıza masraflarını en aza indirir!
  • Sağlıklı ve konforlu ısınmanızı sağlar!
Bursa İmmergas Kombi Bakımı